ČERVEN 2019

• 17. červen  Národní divadlo Brno, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lišák Zlatohřbítek

• 18. červen Národní divadlo Brno, 11:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lišák Zlatohřbítek

• 21. červen Národní festival Smetanova Litomyšl, 21:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lišák Zlatohřbítek

ČERVENEC 2019

SRPEN 2019

27. srpen: Hrad Špilberk, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

ZÁŘÍ 2019

1. září: klášterní kostel ve městě Ebrach – Bavorsko, 17:00
Anton Bruckner: Te Deum
Alžběta Poláčkova – soprán
Václava Krejčí Houskova – alt
Jaroslav Březina – tenor
Jiří Služenko – bas
SOČR, Kühnův smíšený sbor
dirigent: Gerd Schaller

• 6. září : Zahajovací koncert na piazzetě Janáčkova divadla, 17:00
dirigent: Marko Ivanovič

• 14. září : Ostrava- Mariánské hory, Kostel Panny Marie Královny, 18:00
Otto Nicolai – Te deum
Veronika Holbová – soprán
Václava Krejčí Housková – alt
Aleš Briscein – tenor
Lukáš Bařák – bas
Moravská filharmonie Olomouc
Filharmonický sbor Brno
dirigent: Jakub Klecker

• 19. září: NDM Ostrava, 18:30
Artus Maskats: NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTIalt sólo

• 21. září: Festival Karla Ditterse z Dittersdorfu
dirigent: Petr Chromčák

• 22. září: NDM Ostrava, 18:30
Artus Maskats: NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTIalt sólo

28. září: Národní divadlo Brno, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA Háta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIV

ČERVEN 2014

-10. červen, Divadlo F. X. Šaldy Liberec, 19:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY- Nicklausse

– 12. červen: 19:00, Městské divadlo v Prostějově, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta,

-15. červen: Festival Smetanova Litomyšl, 13:30
Wolfgang Amadeus  Mozart – KORUNOVAČNÍ MŠE
Moravská filharmonie Olomouc, dirigent: Petr Vronský

– 15. červen: Festival Smetanova Litomyšl, 20:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

-20. červen: Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY – Múza, Nicklausse

– 27. červen: Národní divadlo Praha, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

– 28. červen: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

– 29. červen: Festival Prague Proms / Smetanova síň Obecní dům,19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart –
REQUIEM

Český národní symfonický orchestr, dirigent:. Libor Pešek,

ČERVENEC 2014

19. červenec: Loketské kulturní léto
Antonín Dvořák – RUSALKA – Třetí žínka

SRPEN 2014

– 30. srpen: Národní divadlo Praha, 14:00 a 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

ZÁŘÍ 2014

– 2. září: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

-11. září: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

– 12. září: Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

-19. září: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

-20. září: Národní divadlo Praha, 14:00 a 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

-25. září: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Giuseppe Verdi: FALSTAFF– Quickly

ŘÍJEN 2014

-4. říjen: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

-12. říjen: Bürgerhaus  Unterföhring, 19:00
Ch. W. Gluck: Orfeus a Eurydika – Orfeo

-22. říjen: Národní divadlo Praha, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

-28. říjen: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

-30. říjen: Divadlo F. X. Šaldy Liberec, 19:00
Jacques Offenbach:HOFFMANNOVY POVÍDKY – Nicklausse

LISTOPAD 2014

-2. listopad: Rok české hudby 2014 v Plzni, 19:00
Antonín Dvořák
: REQUIEM
Plzeňská filharmonie, dirigent: Tomáš Brauner

-3. listopad: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

-6. listopad: Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY – Múza, Nicklausse

– 15. listopad: Národní divadlo Praha, 14:00 a 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

-25. listopad: Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY – Múza, Nicklausse

-27. listopad: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

PROSINEC 2014

-2. prosinec:Národnídivadlo Praha,19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

-11. prosinec: Národní divadlo Praha,
19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

-16. prosinec: Národní divadlo Brno, 18:00
Giuseppe Verdi: Sicilské nešpory – Ninetta

-18. prosinec: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

-23. prosinec: Jakub Jan Ryba – Česká mše vánoční 14. a 17.h
Moravské divadlo Olomouc, dirigent: P. Šumník

-27. prosinec: Národní divadlo Praha, 14:00 Wolfgang Amadeus
Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

– 30. prosinec: Národní divadlo Brno, 17:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

LEDEN 2015

– 8. leden: Stavovské divadlo, 20:00
Wolfgang Amadeus  Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

– 11. leden: Moravské divadlo Olomouc, 14:30
Giuseppe Verdi: FALSTAFF – Quickly

-13. leden: Národní divadlo Praha, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

– 16. leden: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

– 24. leden: Národní divadlo Praha, 14:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

– 30. leden: Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

ÚNOR 2015

– 2. únor: Národní divadlo Praha, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

– 5. a 7. únor: Stavovské divadlo: 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

– 12. únor: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

– 13. a 14.: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Bedřich Smetana: HUBIČKA – Martinka

BŘEZEN 2015

– 1. březen: Národní divadlo Praha, 14:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

– 5. březen: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

– 7. březen: Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 18:30
Gaetano Donizetti: ANNA BOLENA – Smeton

– 8. březen: Tomáškova Skuteč – Divadlo F. X. Šaldy Liberec, 16:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY – Nicklausse

– 17. březen: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Bedřich Smetana: HUBIČKA – Martinka

– 21. březen: Národní divadlo Praha, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

– 26.březen: Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 18:30
Gaetano Donizetti: ANNA BOLENA – Smeton

DUBEN 2015

– 11. duben: Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 18:30           
Gaetano Donizetti: ANNA BOLENA – Smeton

– 24. duben: Národní divadlo Praha,19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

KVĚTEN 2015
1. květen: Divadlo F. X. Šaldy Liberec, 19:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY – Nicklausse

• 9. květen: Stavovské divadlo, 20:00
Wolfgang Amadeus  Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

• 15. květen : Stavovské divadlo: 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

• 16. květen: Náměstí Litomyšl: 18:30
OPERA POD MÁJOVÝM NEBEM – koncert operních árií

• 29. květen: Národní divadlo Praha, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

ČERVEN 2015
5. a 6. červen: Moravské divadlo Olomouc, 19:00

 Giacchino Rossini: LAZEBNÍK SEVILLSKÝ- Rosina

• 9. červen: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Bedřich Smetana: HUBIČKA – Martinka

• 14. červen: Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Jacques Offenbach: HOFFMANNOVY POVÍDKY – Múza, Nicklausse

• 16. červen : Stavovské divadlo: 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

• 24. červen: MHF Smetanova Litomyšl
N. Porpora: SALVE REGINA, G. P. Pergolesi: STABAT MATER
dirigent: Petr Louženský

SRPEN 2015
15. srpen: Závěrečný koncert MHF Petera Dvorského
Giacchino Rossini: STABAT MATER
dirigent: Jakub Klecker

ZÁŘÍ 2015
• 3. září: Národní divadlo Praha, 19:00                                                                                     

 Georg Bizet: CARMEN – Carmen

• 16. září: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
 Giacchino Rossini: LAZEBNÍK SEVILLSKÝ- Rosina

• 18. září: Národní divadlo Brno, 19:00
A. Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

22. září: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

23. září: Národní divadlo Praha, 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart
: FIGAROVA SVATBA – Cherubino

• 26. září : Stavovské divadlo: 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

30. září: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

ŘÍJEN 2015
• 9. říjen : Stavovské divadlo: 19:00

Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

12. říjen: Národní divadlo Praha, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

15. říjen: Národní divadlo Brno, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

• 22. a 23. říjen : Národní divadlo: 19:00 – PREMIÉRA
P. I. Čajkovskij: JOLANTA –  Laura
Igor Stravinskij: SLAVÍK– Smrt

• 24. říjen: Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

31. říjen: Národní divadlo Praha, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

LISTOPAD 2015

• 1. listopad : Národní divadlo: 19:00
P. I. Čajkovskij: JOLANTA –  Laura
Igor Stravinskij: SLAVÍK– Smrt

9. listopad: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 13. listopad: Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

• 15. listopad : Stavovské divadlo, 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

17. listopad: Národní divadlo Brno, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA- Háta

• 20. listopad : Národní divadlo, 19:00
P. I. Čajkovskij: JOLANTA –  Laura
Igor Stravinskij: SLAVÍK– Smrt

21. listopad: Národní divadlo Praha, 14. a 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 25. listopad : Národní divadlo, 19:00
P. I. Čajkovskij: JOLANTA –  Laura
Igor Stravinskij: SLAVÍK– Smrt

PROSINEC 2015

7. a 9. prosinec: Komorní filharmonie Pardubice, 19:30
SUKOVA SÍŇ DOMU HUDBY V PARDUBICÍCH
Bohuslav Martinů – KYTICE
dirigent: Petr Altrichter

11. prosinec: Stavovské divadlo: 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

12. prosinec: Janáčkovo divadlo: 19:00
Pavel Černoch gala
dirigent: Jaroslav Kyzlink

22. prosinec: Národní divadlo Brno, 18:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

ČERVEN 2016

11.6. Hrotovice, 17:00
Koncert operních árií
Lenka Cafourková Ďuricová-soprán
Galina Aleshkevich – klavír

• 22. 6.  Hradčanské náměstí Praha, 20:15
Open air koncert České filharmonie
Ludwig van Beethoven: 9. symfonie d moll op.125, 4. věta
Nikola Proksch – soprán
Jaroslav Březina – tenor
Jan Martiník – bas
dirigent: Petr Altrichter

• 25. 6.  Kostel sv. Antonína, Liberec, 17:00
Ludwig van Beethoven: Mše C dur
op. 86
Christina Roterberg – soprán
Volker Arndt – tenor
Pavel Kobrle – bas
dirigent: Neithard Bethke

ZÁŘÍ 2016

9. září: Národní divadlo Praha, 19:00
P. I. Čajkovskij: JOLANTA –  Laura
Igor Stravinskij: SLAVÍK– Smrt

ŘÍJEN 2016

• 6. říjen: Národní divadlo Praha, 19:00
P. I. Čajkovskij: JOLANTA –  Laura
Igor Stravinskij: SLAVÍK– Smrt

• 8. říjen: Festival Janáček Brno, Besední dům, 19:00
Antonín Dvořák: Cigánské melodie
Leoš Janáček: Moravská lidová poezie v písni
Leoš Janáček: Zápisník zmizelého
Václava Krejčí Housková – mezzosoprán
Ian Bostridge  -tenor
Julius Drake – klavír

27.říjen: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA- Třetí dáma

• 29. říjen: Národní divadlo Brno, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

LISTOPAD 2016

• 5. listopad: Národní divadlo Praha, 14:00 a 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

11. listopad: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 19.listopad: Stavovské divadlo, 14:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 20. listopad: Národní divadlo Brno, 15:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

PROSINEC 2016

• PREMIÉRA 10. – 11. prosinec: Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 18. prosinec: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 29. prosinec: Národní divadlo Praha 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 30. prosinec: Národní divadlo Brno, 17:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

LEDEN 2017

• 11.leden : Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

• 18.led

en : Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

24. leden: Národní divadlo Brno, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

28. leden Národní divadlo Brno, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

ÚNOR 2017

• 2. únor: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 18. únor: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

20. únor: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 26. únor: Stavovské divadlo, 14:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

BŘEZEN 2017

9. březen: Národní divadlo Brno,19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

11. březen: Národní divadlo Brno,19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

14. březen: Národní divadlo Brno,19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

22. březen: Moravské divadlo Olomouc, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

23. březen:Moravské divadlo Olomouc, 10:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTA – Háta

DUBEN 2017

• 2. duben: Mahenovo divadlo Brno, 17:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 13. duben: Obecním dům Praha, 19:30
Antonín Dvořák: Stabat Mater
Jana Šrejma Kačírková – soprán
Václava Krejčí Housková – alt
Tomáš Juhás – tenor
Jiří Sulženko – bas
Dirigent: Jiří Malát

KVĚTEN 2017

• 2. květen: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• PREMIÉRA 26. a 28. květen, Mahenovo divadlo, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 30. květen: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

ČERVEN 2017

• 1. červen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 11. červen, Mahenovo divadlo Brno, 17:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 14. červen: Mahenovo divadlo Brno, 11:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 15. červen: Mahenovo divadlo Brno, 11:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

ZÁŘÍ 2017

3. září: Hrad Špilberk, 19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

6. září: ZAHAJOVACÍ KONCERT, Zelný trh Brno,17:00
Vystoupí sólisté, sbor a orchestr Národního divadla Brno
dirigent: Marko Ivanovič

• 9. září: Mahenovo divadlo Brno, 17:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 12. září, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 17. září: Mahenovo divadlo Brno, 17:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 29. září, Festival OPERA 2017 – Stavovské divadlo, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

ŘÍJEN 2017

• 1. říjen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 12. říjen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 18. říjen: Mahenovo divadlo Brno, 18:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 28. říjen: Národní divadlo Praha, 11:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

LISTOPAD 2017

• 4. listopad: Národní divadlo Brno, 17:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 5. listopad: Národní divadlo Praha, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 6. listopad: Národní divadlo Brno, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 10. listopad: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 13. listopad: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 29. listopad: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

PROSINEC 2017
• 15.12. Dvořákova síň, Rudolfinum, 19:30
Benefiční vánoční koncert pro Svatovítské varhany

Jakub Jan Ryba: ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ
Čajkovskij – Louskáček, suita z baletu v úpravě pro varhany na čtyři ruce
Vejvanovský – Serenáda pro smyčce
Telemann – Koncert D dur pro tři trubky, smyčce a basso continuo

Jana Šafář-Doležílková – soprán
Václava Krejčí-Housková – alt
Ondřej Koplík – tenor
Pavel Švingr – bas
Jan Hasenöhrl, Jan Hykrda a Jan Burian – trubky,
Pavel Svoboda a Michaela Káčerková – varhany
Český národní symfonický orchestr
dirigent: Libor Pešek

• PREMIÉRA 16. a 17. prosinec: Brno Výstaviště pavilonu P , 19:00
Charles Gounod: FAUST – Siébel

• 19. prosinec: Brno Výstaviště  pavilonu P, 19:00
Charles Gounod: FAUST – Siébel

•  21. prosinec: Kongresové centrum Zlín, 19:00
Jakub Jan Ryba: ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ
Andrea Široká, soprán
Václava Krejčí Housková, alt
Ondřej Koplík, tenor
Jan Šťáva, bas
Filharmonie Bohuslava Martinů
dirigentt: Debashish Chaudhuri

• 22. prosinec: Mahenovo divadlo Brno, 11:00 a 18:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

LEDEN 2018

• 7. leden: Stavovské divadlo, 17:00 
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA – Třetí dáma

• 15. leden: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 25. leden: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

24., 25.,26. leden : ČTYŘI KROKY DO NOVÉHO SVĚTA, 10:00 a 19:30
Wolfganag Amadeus Mozart: REQUIEM
Česká filharmonie
Pražský filharmonický sbor
dirigent: Marko Ivanovič

ÚNOR 2018

• 13. únor: Národní divadlo Praha, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 17. a 18. únor PREMIÉRA – ND Brno – Mahenovo divadlo, 19:00
Petr Iljič Čajkovskij: PIKOVÁ DÁMA – Pavlína

• 22. únor – ND Brno – Mahenovo divadlo, 19:00
Petr Iljič Čajkovskij: PIKOVÁ DÁMA – Pavlína

BŘEZEN 2018

2. březen: ND Brno – Mahenovo divadlo,19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

3. březen: ND Brno – Mahenovo divadlo,19:00
Georg Bizet: CARMEN – Carmen

8. a 10. březen – PREMIÉRA  NDM Ostrava, 18:30
Dimitrij D.Šostakovič: LADY MACBETH MCENSKÉHO ÚJEZDU – Sonjetka

14. březen –  NDM Ostrava, 18:30
Dimitrij D.Šostakovič: LADY MACBETH MCENSKÉHO ÚJEZDU – Sonjetka

DUBEN 2018

 

• 6. duben: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

– 7. duben: Národní divadlo Praha, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 8. duben – Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Petr Iljič Čajkovskij: PIKOVÁ DÁMA – Pavlína

• 12. duben – Písňový recitál Křišťálový sál Brno,19:00
klavír: Jitka Houfová

• 15. duben: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 22. duben: Stavovské divadlo, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

KVĚTEN 2018

• 10.květen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 18. a 19. květen PREMIÉRA, Mahenovo divadlo Brno,19:00
W. A. Mozart: COSI FAN TUTTE – Dorabela

• 25. nebo 27. květen: Brno Výstaviště  pavilonu P, 19:00
Charles Gounod: FAUST – Siébel

• 26. květen: Smetanovo náměstí Litomyšl, 18:30
OPERA POD MÁJOVÝM NEBEM
– operní galakoncert

• 31. květen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
W. A. Mozart: COSI FAN TUTTE – Dorabela

ĆERVEN 2018

• 5. červen, Operní galkoncert na Špilberku, 20:00

• 7. červen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
W. A. Mozart: COSI FAN TUTTE – Dorabela

• 14. červen: Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 17. červen, Mahenovo divadlo Brno, 19:00
W. A. Mozart: COSI FAN TUTTE – Dorabela

• 29. červen: Národní festival Smetanova Litomyšl, 19:00
Charles Gounod: FAUST – Siébel

Srpen  2018

• 19. srpen, Edinburg International Festival
Antonín Dvořák: Requiem
Eva Hornyakova – soprano
Václava Krejčí Housková – mezzosoprano
Pavel Černoch – tenor
Jan Martinik – bass
conductor: Jakub Hrůša

Září 2018

• 7. září, PREMIÉRA: Brno Výstaviště pavilonu P , 19:00
Bedřich Smetana: LIBUŠE– Radmila

• 9. září, Brno Výstaviště pavilonu P , 19:00
Bedřich Smetana: LIBUŠE – Radmila

• 11. září, Brno Výstaviště pavilonu P , 19:00
Bedřich Smetana: LIBUŠE – Radmila

• 15. září: Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart : FIGAROVA SVATBA – Cherubino

• 18. září: Mahenovo divadlo ND Brno, 19:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 23. září: NDM Ostrava, 15:00
Dimitrij D.Šostakovič: LADY MACBETH MCENSKÉHO ÚJEZDU  Sonjetka

• 26. září: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 27. září: NDM Ostrava, 18:30
Dimitrij D.Šostakovič: LADY MACBETH MCENSKÉHO ÚJEZDU  Sonjetka

• 29. září: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Gioachino Rossini: LE COMTE ORY– Isolier

• 30. září: Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart : FIGAROVA SVATBA – Cherubino

Říjen 2018

• 13. 10. PREMIÉRA Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 22. 10. Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 24. 10.  Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 26. 10 Brno Výstaviště pavilon P , 19:00
Bedřich Smetana: LIBUŠE – Radmila

• 28. 10..  Brno Výstaviště pavilon P , 19:00
Bedřich Smetana: LIBUŠE – Radmila

• 30. 10. Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

Listpoad 2018

• 17. 11.  PREMIÉRA Národní divadlo Brno, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lišák Zlatohřbítek

• 18. 11.  PREMIÉRA Národní divadlo Brno, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lišák Zlatohřbítek

• 21. 11.  PREMIÉRA Národní divadlo Brno, 19:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKYLišák Zlatohřbítek

• 27. 11.  Brno Výstaviště pavilon P , 19:00
Bedřich Smetana: LIBUŠE – Radmila

Prosinec 2018

• 8. 12.  Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 21. 12. Kongresové centrum Zlín, 19:00
Jakub Jan Ryba: ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ
Filharmonie Bohuslava Martinů
Marta Reichelová, soprán
Václava Krejčí Housková, alt
Ondřej Koplík, tenor
Jan Šťáva, bas
Dirigent: Debashish Chaudhuri

• 27. 12. Mahenovo divadlo ND Brno, 17:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 28.12.  Národní divadlo Praha, 17:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

30.12  – 21. 1. Japonsko – turné Národní divadlo Praha
Wolfganag Amadeus Mozart. Figarova svatba – Cherubino

Únor 2019

3. únor: Národní divadlo Praha, 11:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 6. únor:  Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 8. únor: Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

9. únor: Národní divadlo Praha, 11:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 22. únor: ND Brno – Mahenovo divadlo, 19:00
Petr Iljič Čajkovskij: PIKOVÁ DÁMA – Pavlína

• 26. únor: ND Brno – Mahenovo divadlo, 19:00
Petr Iljič Čajkovskij: PIKOVÁ DÁMA – Pavlína

• 28. únor:  Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

Březen 2019

• 2. březen:  Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 21. březen: Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 22. březen:  Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 24. březen: Národní divadlo Praha, 11:00
Leoš Janáček: PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY – Lapák

• 27. březen: Národní divadlo Brno, 19:00
Charles Gounod: FAUST Siébel

• 30. březen: Národní divadlo Brno, 19:00
Charles Gounod: FAUST Siébel

Duben 2019

• 4. duben:  Divadlo J. K. Tyla Plzeň, 19:00
Giuseppe Verdi: NABUCCO – Fenena

• 6. duben: Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfganag Amadeus Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNATřetí dáma

• 10. duben : Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

• 13. duben : Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

• 17. duben: Národní divadlo Brno, 19:00
Charles Gounod: FAUST Siébel

• 24. duben: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
W. A. Mozart: COSI FAN TUTTE – Dorabella

Květen 2019

• 2. květen: Národní divadlo Brno, 19:00
Charles Gounod: FAUST Siébel

• 3. květen: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
W. A. Mozart: COSI FAN TUTTE – Dorabella

4. květen: Národní divadlo Brno, 19:00
Bedřich Smetana: PRODANÁ NEVĚSTAHáta

8. květen: Národní divadlo Brno,19:00
Georg Bizet: CARMENCarmen

15. květen: Národní divadlo Brno,19:00
Georg Bizet: CARMENCarmen

• 16. květen : Národní divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: RUSALKA – Ježibaba

• 18. květen: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 19. květen: Mahenovo divadlo Brno, 19:00
Antonín Dvořák: ČERT A KÁČA – Káča

• 21. květen:  Národní divadlo Praha, 19:00
Antonín  Dvořák: RUSALKA – Třetí žínka

• 23.a 26. květen:  Forum Karlín, 19:00
Richard Wagner: Das Reingold – Flosshilde
koncertní provedení
Orchestr Státní opery
dirigent: Andreas Sebastian Weiser

• 25. květen: Opera pod májovým nebem, 18:30
operní gala Smetanovo náměstí

• 31. květen: Stavovské divadlo ND Praha, 19:00
Wolfgang Amadeus  Mozart : FIGAROVA SVATBA – Cherubino